רח' רמב"ן 19, ירושלים, מיקוד: 9242220
פקס: 02-5663232  
|   טלפון: 02-5663535
19 Ramban St.,  Jerusalem, Israel, 9242220
Fax: +972-2-5663232   |   Tel: +972-2-5663535

עורכי דין

  צור קשר
מרטין כ"ץ
חבר לשכת עורכי הדין בישראל, היה גם מוסמך במדינות ניו יורק, ו-ניו ג'רזי בארה"ב.  לפני בואו ארצה, הוא היה עו"ד  במשרד התובע הראשי של מחלקת מס הכנסה במשרד האוצר האמריקאי.  לאחר שעזב את שירות המדינה האמריקאי הוא עבד כליטיגאטור במשרד אברהם פרידמן עורכי דין, שהיה המשרד המוביל  בארה"ב במשפט הימי;   ושימש כליטיגאטור ראשי במשרד כ"ץ - גריץ האמריקאי. 

מאז שנת 1999 היה עו"ד כ"ץ  יועץ משפטי ראשי עבור חברה ציבורית הנסחרת בבורסה של ניו יורק וטיפל הן בעניינים ישראליים והן בסוגיות משפטיות בינלאומיות.  כמו כן, הוא מייצג מספר רב של לקוחות בענייני מקרקעין וירושה.

מרטין כ"ץ בוגר האוניברסיטת ישיבה של ניו יורק ובית הספר למשפטים של ברוקלין.
עו"ד פרתם
שימש בעבר כיועץ מיוחד למשרד התשתיות הלאומיות (בעבר משרד האנרגיה).  עו"ד פרתם התמחה במשרד המשפטים עם המנכ"ל מאיר גבאי ז"ל, שם הוא עסק בנושאים של סחר בינלאומי וקניין רוחני.  עו"ד פרתם משמש כיועץ משפטי לחברות ויחידים  ועוסק במגוון רחב של סוגיות מסחריות בתחומי החברות, התעסוקה, מקרקעין,  וזכויות יוצרים.  עו"ד פרתם מתמחה בדיני עבודה והעסקת מומחים מחו"ל בארץ, לרבות טיפול בהיתרי עבודה וויזות.

בתחילת שנות ה-90 עו"ד פרתם היה אחד ממקימי התנועה למען איכות השלטון בישראל (ע"ר), ומשמש, בהתנדבות כסגן יו"ר התנועה.

עו"ד פרתם בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת ייל.
עו"ד קנטור
היה בעבר תובע ראשי למחוז ירושלים  במשרד האוצר, אגף מס ערך.  עו"ד קנטור משמש היום כחבר הוועדה לבדיקת מיוניים בבית המשפט.
בנוסף למומחיותו בענייני מס ערך מוסף, עו"ד קנטור הנו נוטריון עם מומחיות במקרים מיוחדים לרבות  אישורים  אפוסטיליים  ותרגומים מאושרים.   לעו"ד קנטור שנים רבות נושאים אזרחיים ופליליים.  הוא התמחה במשרד המשפטים עבור ה"ה אלן זיספלאט וסגנית היועץ המשפטי טנה שפניץ.
לפני בואו ארצה הוא היה לעו"ד קנטור משרד לעריכת דין  בעיר ממפיס, טנסי, ארה"ב.   הוא מוסמך להופיע בבתי משפט פדרליים ובבית משפט העליון בארה"ב.  הוא גם שימש כנשיאה של חברת  "טנסי אקוויטי קפיטול קורפ", חברת השקעות מקומית בטנסי. 
עו"ד קנטור בוגר אוניברסיטת אמורי ובית ספר למשפטים של טנסי  (שם הוא זכה למקום הראשון במשפט המבוים של בית הספר).© 2012 כל הזכויות שמורות לכ””ץ-פרתם משרד עורכי דין ונוטריון   דוא"ל:  eMail:   office@kapalaw.com
לייבסיטי - בניית אתרים